Hiatus, z nedostatku času kvůli škole. Pokud se sem dostanu, tak jen výjimečně. Vaše Stacy


,

Únor 2010

KS-Elle Style Awards 22.2.2010

27. února 2010 v 17:19 | TwIlIgHt-GiRl Stacy |  *//news-kristen//*
Dnes se objevily fotky KS na Elle Style Awards.


free image host free image host free image host free image host free image hostfree image host
free image host


Nový TV spot the Runaways

27. února 2010 v 17:04 | TwIlIgHt-GiRl Stacy |  *//the runaways//*
Včera se objevil nový TV spot k The Runaways.
Kopíruj jen se zdrojem!!!

K vašemu potěšení tu jsem a budu!

27. února 2010 v 16:57 | TwIlIgHt-GiRl Stacy |  *//stacy's diary//*
Ahojky, právě jsem se vrátila z hor, jsem moc spokojená. Prý jsem skvělá snowboardistka, za což jsem spokojená. Běžím hledat něco nového, zatím papa.
Stacy

Hlasujte pro mně do SONB!!

17. února 2010 v 17:41 | TwIlIgHt-GiRl Stacy |  *//blog//*
Ahoj, zúčastnila jsem se SONB u mého SB Miss.Simonne. chtěla bych, abyste hlasovali. Díky

KS is leaving La Vida

16. února 2010 v 15:59 | TwIlIgHt-GiRl Stacy |  *//news-kristen//*

Objevily se další 4 dny staré fotky, když Kristen byla na dobročinné akci otevření restaurace La Vida. Tentokrát již opuštěla restauraci.

v
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Kopíruj jen se zdrojem!!!

Že by nový objev Kristen Stewart-Bravo.cz

16. února 2010 v 15:45 | TwIlIgHt-GiRl Stacy
STAR: Kristen Stewart má nový objev! - foto
S kým chodí Twilight star?
Po Hollywoodu se nesou zprávy, že Kristen Stewart a Robert Pattinson se milují a chodí spolu. Jen jim prý nelítostní producenti ságy Twilight zakázali, aby se společně ukazovali na veřejnosti.

Pravda to ale nejspíš není! Robert totiž nedávno veřejně přiznal, že je šťastně single a kvůli práci teď ani nemá na holky čas.

A Kristen tvrzení o vztahu s Robem vyvrátila ještě spolehlivěji! Po dobročinné akci na pomoc Haiti totiž vyrazila na noční tah se svým novým objevem.

Že nešlo jen o obyčejného kamaráda dokazovaly žhavé dotyky a hlavně to, že se Kristen snažila sebe i svého nového přítele skrýt před objektivy reportérů!

V nestřeženém okamžiku se však přeci jen podařilo šikovným novinářům pár vyfotit. Totožnost svého nového miláčka ale Kristen neprozradila. Uvidíme, kdo se z vysokého fešáka "vyklube"...
Kopíruj jen se zdrojem!!!

Ashley Greene-co o ní napsali na Bravo.cz

16. února 2010 v 15:42 | TwIlIgHt-GiRl Stacy
Ashley Greene (22), tajemná kráska ze Stmívání, je v civilu úplně jiná než její filmová postava Alice Cullen: milá a ztřeštěná! Víme to, protože jsme se s ní sešli face to face!
Když jsem vstoupila do hotelového pokoje (o 20 minut později, než bylo naplánováno), byla jsem překvapená, kolik je uvnitř lidí! Ashley mi vzápětí představila svou nejlepší kámošku a dva upíry - herecké kolegy z Nového Měsíce - Charlieho Bewleyho (28) a Daniela Cudmora (28), kteří ji právě v hotelu neplánovaně přepadli.

Ashley mě překvapila svou civilní krásou. Vypadá totiž jako nádherná, éterická elfka, tedy až na ty rudě nalakované nehty:-) Už po pár větách je mi ale jasné, že Ashley není ani žádná bezbranná víla, ani rozmazlená hvězdička. Naopak! Chová se jako každá druhá holka odvedle.

"Nejsem zrovna cvok, co by vymetal párty a užíval si momentální slávy. Daleko víc mě baví koukat s kámošema doma na dývko," říká. Ash se pořád něčemu směje, pošťuchuje se s přáteli, ale odpovídá skoro až stydlivě, což vzápětí potvrzuje: "Nejsem žádná namistrovaná star a upřímně - dělá mi problém sledovat samu sebe ve filmech. Někdy je to fakt příšerný. Ale na druhou stranu - nikdo není dokonalý, že jo?"

Se smíchem vypráví dál: "Nejlíp je mi s mými ,starými' kámoši, kteří mě znali ještě před tím, než jsem se dostala k filmu. Ti mě berou pořád stejně a rozhodně si o mně nemyslí, že jsem něco víc! To jen pro své fanoušky jsem idol.
Někdy mi ta mánie kolem mě skoro až nahání strach. Pořád se se mnou chce někdo scházet, dostávám nabídky na vztah, pár šílenců by si mě prý klidně i hned vzalo," směje se Ash a plácá přes pusu Charlieho, který to samozřejmě komentuje.

Nedá mi to, abych se v tuhle chvíli nezeptala na Kellana Lutze, dalšího kolegu ze Stmívání, se kterým má údajně tajně chodit. Ashley se ale začne zuřivě bránit: "Jednou jsem Kellana přesvědčila, aby mi šel pomoct vybrat plavky, protože je to fakt dobrej kámoš! Jenže nás u toho vyfotili a od té doby je z nás prostě pár! Kvůli plavkám, chápete?" No jasně…

Bylo to sice krátké setkání s touhle upírkou, ale fajn. Ještě předtím, než mi vrátí polibek na obě tváře, mi spiklenecky pošeptá: "Ještě, že jsi nechtěla vědět, jak to bude s mou postavou v dalším díle. Já totiž ještě čtyřku nedočetla! Ale nikomu ani muk!" Sakra, promiň, Ashley!:-)
Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nové video k Remember me

16. února 2010 v 15:35 | TwIlIgHt-GiRl Stacy |  *// edward (robert pattinson)//*
Objevilo se video k novému filmu, kde si Robert Pattinson zahrál hlavní roli.

Kopíruj jen se zdrojem!!!

Jenom taková malá poznámka od Stacy: včera na ČT1 od 22:10 dávali nějaký film (nevím, jak se to jmenovalo), ve kterém si zahrála Kristen Stewart. Já jsem vám to sem nestihla napsat.

Eclipse fotky

16. února 2010 v 15:24 | TwIlIgHt-GiRl Stacy |  *//twilight//*
Dnes se objevily fotky K filmu eclipse (zatmění). Jsou moc pěkné.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Kopíruj jen se zdrojem!!!

Film BD bude na dvě částí!!

16. února 2010 v 15:17 | TwIlIgHt-GiRl Stacy |  *//twilight//*
Dnes se objevila informace, že film Twilight: Breaking Dawn (Rozbřesk) bude ve dvou filmech. Ještě to není 100% potvrzené, ale informace se objevila již dříve. Začne se natáčet v říjnu.
Kopíruj jen se zdrojem!!!