Hiatus, z nedostatku času kvůli škole. Pokud se sem dostanu, tak jen výjimečně. Vaše Stacy


,

Robert Pattinson about Remember me

15. února 2010 v 15:59 | TwIlIgHt-GiRl Stacy |  *// edward (robert pattinson)//*
Objevil se rozhovor s Robertem o jeho novém filmu Remember me.
Hlavním představitelem nového snímku Rememember me je herecRobert Pattinson. Hraje mladého rebela, muže, který rád porušuje pravidla. Fanoušci na Facebooku položili Robovi otázky. Chtěli zjistit, co ho zaujalo na této roli.
"Bylo to prostě jiné. Neznamená, že když je hlavní představitel filmu mladý člověk, musí být vždy naivní a směšně nevinný a že se diváci kvůli tomu lépe vžijí do příběhu. Tyler takový není, on má velice zvláštní povahu."
Pierce Brosnan, který hraje Robertova otce, přiznal, že hlavní hrdina ze ságy Twilight mu ukradl veškerou pozornost fanynek při natáčení filmu. "Robertův přívěs byl na konci natáčení obklopen dívkami a ten můj byl na druhé straně osamocený jako přístav," prozradil tisku James Bond z filmu Zlaté oko. Dodává: "Když jsme natáčeli v srdci New Yorku, pokaždé jsem slyšel, když Rob opustil svůj přívěs, děvčata z toho mohla doslova zešílet!"
V Remember Me má Tyler Roth napjaté vztahy se svým otcem a myslí si, že není nikým ve svém okolí pochopen. Ale jenom do té doby, než potká Ally. Ovšem jejich vztahu něco hrozí, odhalují se skrytá tajemství. Toto drama uvidí diváci poprvé 12. března v USA, představitelkou Ally je Emilie de Ravin.

Našla jsem přeložené, ale i tak kopírujte jen s mým zdrojem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie & Amee Katie & Amee | Web | 15. února 2010 v 16:07 | Reagovat

těším se na film :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama