Hiatus, z nedostatku času kvůli škole. Pokud se sem dostanu, tak jen výjimečně. Vaše Stacy


,

Že by nový objev Kristen Stewart-Bravo.cz

16. února 2010 v 15:45 | TwIlIgHt-GiRl Stacy
STAR: Kristen Stewart má nový objev! - foto
S kým chodí Twilight star?
Po Hollywoodu se nesou zprávy, že Kristen Stewart a Robert Pattinson se milují a chodí spolu. Jen jim prý nelítostní producenti ságy Twilight zakázali, aby se společně ukazovali na veřejnosti.

Pravda to ale nejspíš není! Robert totiž nedávno veřejně přiznal, že je šťastně single a kvůli práci teď ani nemá na holky čas.

A Kristen tvrzení o vztahu s Robem vyvrátila ještě spolehlivěji! Po dobročinné akci na pomoc Haiti totiž vyrazila na noční tah se svým novým objevem.

Že nešlo jen o obyčejného kamaráda dokazovaly žhavé dotyky a hlavně to, že se Kristen snažila sebe i svého nového přítele skrýt před objektivy reportérů!

V nestřeženém okamžiku se však přeci jen podařilo šikovným novinářům pár vyfotit. Totožnost svého nového miláčka ale Kristen neprozradila. Uvidíme, kdo se z vysokého fešáka "vyklube"...
Kopíruj jen se zdrojem!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 semi formal cocktail dress semi formal cocktail dress | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 16:41 | Reagovat

Thanks on your useful posts this unique infos quite usefull!.! also, Keep up the good work!.!. also, Everybody should take the time to submit web content nearly as good as this one and never saturate the web with nothing.! but also, I'm going to share this with all of my friends.!.!
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama